NAPOVEDNIK

7. 8. 2024

Brutal Assault 2024

Trdnjava Josefov, Jaromer, Češka
Organizator: Brutal Assault

7.–10. avgust 2024 | trdnjava Josefov | 4 dnevi – 5 odrov – 125 bandov – horror kino – umetniške razstave.

Do zdaj potrjeni bandi: ABBATH, ABORTED, AFTER THE BURIAL, AKHLYS, ARCHITECTS, ARMORED SAINT, BARONESS, BEHEMOTH, BEWITCHED, BLOCKHEADS, BODYSNATCHER, BORN OF OSIRIS, BROKEN HOPE, BRUTUS, CANCER BATS, CARCASS, CRYPTOPSY, CULT OF FIRE (ORCHESTRAL SET), CYNIC, CYTOTOXIN, ČAD, DARK TRANQUILLITY, DARKEST HOUR, DARVAZA, DEATHSTARS, DEICIDE, DEVIL MASTER, DHG, DISKORD, DOPELORD, DOPETHRONE, EMMA RUTH RUNDLE, EMPEROR, ESCUELA GRIND, EVIL INVADERS, EXODUS, EXUMER, FINNTROLL, FORBIDDEN, GAUPA, GOD IS AN ASTRONAUT, GOROD, GRAND MAGUS, GUILT TRIP, HATEBREED, HAVOK, HEATHEN, HEXVESSEL, HIRAX, HUMANITY'S LAST BREATH, IMPALED NAZARENE, IMPERIAL TRIUMPHANT, INCANTATION, JINJER, JULIE CHRISTMAS, KALMAH, KAMPFAR, KHOLD, KRONOS, LAIBACH, LAID TO WASTE, LEFT TO DIE, LEGION OF THE DAMNED, LIK, MADBALL, MASTER BOOT RECORD, MENTAL CRUELTY, MISERY INDEX, MORTUARY DRAPE, MOTIONLESS IN WHITE, MY DILIGENCE, MY DYING BRIDE, NECROT, NEW MODEL ARMY, NIGHT VERSES, OBSCURA, PARTY CANNON, PESTILENCE, PIG DESTROYER, PLINI, PRIMORDIAL, RED FANG, RIVERSIDE, ROTTEN SOUND, SADUS, SATYRICON, SEVERE TORTURE, SHOW ME THE BODY, SKELETAL REMAINS, SNĚŤ, SOIL, SPIRITBOX, SPIRITWORLD, STONED JESUS, SVALBARD, SYLOSIS, TEN56., TERRORIZER, TESTAMENT, TEXTURES, THE AMITY AFFLICTION, THE BLACK DAHLIA MURDER, THE DILLINGER ESCAPE PLAN, THE OBSESSED, THE OMNIFIC, THIS IS HELL, TOTENMESSE, TOXIC HOLOCAUST, TRIUMPH OF DEATH perf. HELLHAMMER, TULUS, UADA, UFOMAMMUT, UNTO OTHERS, VED BUENS ENDE, VILLAGERS OF IOANNINA CITY, VLTIMAS, VOMITORY, WHITECHAPEL, YELLOW EYES

SORODNE VSEBINE:
KONCERTI & FESTIVALI
25. 6. 2024
Tolminator Warmup: Vader, Biocancer, Warside
TrainStation SubArt, Kranj
26. 6. 2024
AC/DC
Ernst-Happel-Stadion, Dunaj, Avstrija
27. 6. 2024
Basinfirefest 2024
Spálené Poříčí, Češka Republika
28. 6. 2024
ODPOVEDANO!Cahn Fest 2024
Kipe v Trbovljah
29. 6. 2024
Scorpions
Sportarena, Budimpešta, Madžarska
29. 6. 2024
Black Ritual Graz 2024: Arkona, Irdorath, Blessmon, Karner, Synkende, Draugr
Explosiv, Gradec, Avstrija