Znan je razpored nastopov skupin na festivalu Masters Of Rock, ki se bo odvijal od 15. do 18.7. v češkem kraju Vizovice:
Četrtek - 15.07.
15:00 - 15:30 Final Fiction
15:45 - 16:30 Gaia Mesiah
16:50 - 17:40 Salamandra
18:00 - 19:00 Horkýže Slíže
19:30 - 20:30 K2
21:00 - 22:00 Axel Rudi Pell
22:30 - 23:45 Tarja + filharmonie
00:00 - 00:35 Mike Terrana
01:00 - 02:00 Sabaton
Petek - 16.07.
13:00 - 13:45 Citron
13:55 - 14:40 Visací Zámek
14:55 - 15:40 Metalforce
15:55 - 16:45 Delain
17:00 - 18:00 Destruction br> 18:30 - 19:30 Tublatanka
20:00 - 21:00 Epica
21:30 - 22:40 Queensrÿche
23:10 - 00:40 Manowar
01:10 - 02:00 Holyhell
Sobota - 17.07.
9:30 - 10:15 Rising Dream
10:30 - 11:20 Grand Magus
11:40 - 12:30 Legendy se vrací
12:50 - 13:40 Dodo
14:00 - 14:50 Škwor
15:15 - 16:15 Doga
16:45 - 17:45 Communic
18:15 - 19:15 Behemoth
19:45 - 20:45 Primal Fear
21:15 - 22:30 Annihilator
23:00 - 00:30 Gamma Ray
01:00 - 02:00 Bloodbound
Nedelja - 18.07.
9:30 - 10:20 Euthanasia
10:35 - 11:25 Rhemorha
11:40 - 12:30 Kimaera
12:45 - 13:35 Harlej
13:50 - 14:50 Callejon
15:10 - 16:10 Arakain
16:30 - 17:30 Lacrimosa
18:00 - 19:00 Doro
19:30 - 20:30 Unisonic
21:00 - 22:15 Accept
22:45 - 24:00 Lordi
Četrtek - 15.07.
15:00 - 15:30 Final Fiction
15:45 - 16:30 Gaia Mesiah
16:50 - 17:40 Salamandra
18:00 - 19:00 Horkýže Slíže
19:30 - 20:30 K2
21:00 - 22:00 Axel Rudi Pell
22:30 - 23:45 Tarja + filharmonie
00:00 - 00:35 Mike Terrana
01:00 - 02:00 Sabaton
Petek - 16.07.
13:00 - 13:45 Citron
13:55 - 14:40 Visací Zámek
14:55 - 15:40 Metalforce
15:55 - 16:45 Delain
17:00 - 18:00 Destruction br> 18:30 - 19:30 Tublatanka
20:00 - 21:00 Epica
21:30 - 22:40 Queensrÿche
23:10 - 00:40 Manowar
01:10 - 02:00 Holyhell
Sobota - 17.07.
9:30 - 10:15 Rising Dream
10:30 - 11:20 Grand Magus
11:40 - 12:30 Legendy se vrací
12:50 - 13:40 Dodo
14:00 - 14:50 Škwor
15:15 - 16:15 Doga
16:45 - 17:45 Communic
18:15 - 19:15 Behemoth
19:45 - 20:45 Primal Fear
21:15 - 22:30 Annihilator
23:00 - 00:30 Gamma Ray
01:00 - 02:00 Bloodbound
Nedelja - 18.07.
9:30 - 10:20 Euthanasia
10:35 - 11:25 Rhemorha
11:40 - 12:30 Kimaera
12:45 - 13:35 Harlej
13:50 - 14:50 Callejon
15:10 - 16:10 Arakain
16:30 - 17:30 Lacrimosa
18:00 - 19:00 Doro
19:30 - 20:30 Unisonic
21:00 - 22:15 Accept
22:45 - 24:00 Lordi