Leta 2020 je med pandemijo v Ljubljani vzklila nova zasedba, ki je dobila ime zaradi idiličnega okolja v bližini reke in vseh njenih oblik, ki naj bi jih odražala glasba. To je skoraj vso napisal basist Sergej Pobegajlo (Billysi, Gora, C4, Bombe), sporočilnost pesmi pa zajema družbeno kritične tematike, eksistencialna vprašanja in samoizpoved.
V zasedbi so še vokalist Peter Hudnik (FrozenchilD, King Foo, Acoustic Grunge duo Hudnik & Ajdič), kitarista Matjaž Marin (Requiem, Billysi, Sausages) in Rok Barle (Tomcat, Kariot, Sam's Fever) ter bobnar Damjan Paljk (Delirium, Tide).
Zasedba River bo novi album predstavila 10. novembra na premiernem koncertu v Orto Baru, kot prvo pa predstavlja skladbo Intoxicated Soul, za katero je posnela videospot.
NOVICE
27. 9. 2023
Predstavljamo zasedbo River
SORODNE VSEBINE:
24. 1. 2023Dirty Skunks Fest: 20 Years of Stench, 1. dan / Galerija
25. 5. 2022Kadilnica of Death Fest / Reportaže
24. 12. 2019V petek prednovoletni KoD koncert z Vesoljskimi samorogi / Novice
7. 11. 2018SkyEye release party studijskega prvenca ta petek / Novice
23. 2. 2017Bridear / Galerija